Chciałbym kupić taki joystick. Czy ktoś w kraju to sprzedaje ?
http://www.legacyengineer.com/storefront/
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Atarowy USB Classic Joystick Controller
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Chciałbym kupić taki joystick. Czy ktoś w kraju to sprzedaje ?
http://www.legacyengineer.com/storefront/
Nie sadze, ale Zaxon zrobil dla mnie calkiem zgrabny konwerter USB->joy. Opisal to u Kaza, po czym zrobil wersje dwujoystickowa (dwa takie uklady w jednej obudowie).
A widzisz, przypomnij mi to przywloke jutro na sztaba.
A może coś takiego?
http://merlin.pl/Joystick-SpeedLink-185 ... 14816.html
Za 37zł to prawie jak darmo. Ja dałem z pół roku temu 50zł.
Odgrzeję temat. można użyć w przypadku posiadania już joysticka atarowskiego takiej przejściówki:
Quba, a sa szanse na podwojny? A jeszcze lepiej poczworny? (do M.U.L.E.)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Atarowy USB Classic Joystick Controller
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 60 zapytań