Chciałem kupić coś takiego:
http://www.allegro.pl/item839920741_mon ... _cdtv.html
ale okazuje się, że jest niesprawne :(
Czy ktoś podjąłby się ewentualnie naprawy?
niewiedza buduje, wiedza rujnuje
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » monitor do atari xl/xe i/lub st(e)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Chciałem kupić coś takiego:
http://www.allegro.pl/item839920741_mon ... _cdtv.html
ale okazuje się, że jest niesprawne :(
Czy ktoś podjąłby się ewentualnie naprawy?
mono, potrzebuje jakiejs lepszej diagnozy niz "zaczyna trzeszczec" - chocby nagranie tego co slychac
Ja sie podłączę do wątku tylko po to aby podziękować Candlowi, że wczoraj bardzo sprawnie i szybko przywrócił do życia mój comodor 1084 :)
Dzięki Candle.
najlepsze są na tej aukcji zdjęcia. Faktycznie - monitor jest czarnym monolitem, zbudowany jest z czarnego prostokątu :D (albo to u mnie na grzybie tak wygląda)
pin: to drugie
mikey: ale skoncz ;) dzieki za tipa na temat flopa do st
@Candle: Zamailowałem do człowieka. Zobaczymy co odpisze.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » monitor do atari xl/xe i/lub st(e)
Wygenerowano w 0.063 sekund, wykonano 88 zapytań