Taki jaki posłużył Meśce za tło na tym zdjęciu: ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_vi … k5_005.JPG - nigdy nie wieszany, stan oceniam jako bardzo dobry (lekko zagięte rogi, drobne takie). Niestety, sytuacja mnie zmusza do szukania kasy. Oferuję jako otwarta licytacja, zasady:
1. Cena wywoławcza 30zł (koniec z małymi narzutami - nie chcesz, nie stać Cię, nie licytuj, nie komentuj, nie bądź żałosny)
2. Licytujemy w górę w komentarzach poniżej 
3. Jeśli plakat zostanie sprzedany - do wylicytowanej kwoty proszę doliczyć koszt tuby (nieznany na obecną chwilę) i wysyłki, ewentualnie odbiór osobisty w Warszawie lub na Grzybsoniadzie (ale wpłata na koniec licytacji na wskazany numer konta)
4. Licytacja kończy się w niedzielę, 06.03.2011 o godzinie 20:00
5. Jeśli coś Ci się nie podoba, masz jakieś ale, uważasz tą licytację za żałosną itp. - patrz punkt 1-wszy
HDDRIVER 12.73 Najnowsza wersja sterownika dysków HDDRIVER 12.73 z ulepszeniami i poprawkami.
ABBUC SWC 2025: wszystkie linki do gier Zebraliśmy wszystkie dostępne linki do gier z konkursu ABBUC Software Contest 2025! Zagraj i oceń.
RastaConverter Beta 20 RastaConverter, popularny konwerter grafiki dla Atari, otrzymał aktualizację Beta 20 z nowymi opcjami linii komend i poprawkami.
Test7800 0.7.2 Nowa wersja eksperymentalnego emulatora Atari 7800, Test7800, wprowadza poprawki w emulacji procesora 6502.
Rogul dla Atari STE, kolejne wieści Twórcy gry Rogul na Atari ST/STE udostępnili pierwszy film prezentujący działający gameplay na nowej platformie!

