Czy atari800 potrafi obsługiwać atry z 512b / sektor?
Podczas podłączania takiego dysku wypisuje mi błąd "Error opening mydisk.atr".
niewiedza buduje, wiedza rujnuje
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Emulacja - 8bit » atari800 sektory 512b
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czy atari800 potrafi obsługiwać atry z 512b / sektor?
Podczas podłączania takiego dysku wypisuje mi błąd "Error opening mydisk.atr".
Jakiś czas temu zrobiłem mikrołatę na atari800, która pozwala na montowanie .atr'ów o rozmiarze sektora 512 bajtów.
1. Ściągamy z CVS źródła atari800
$ cvs -d:pserver:anonymous@atari800.cvs.sourceforge.net:/cvsroot/atari800 login
$ cvs -z3 -d:pserver:anonymous@atari800.cvs.sourceforge.net:/cvsroot/atari800 export -r HEAD atari800Zamiast HEAD można podać datę np. 2012/07/14.
2. Ściągamy i aplikujemy łatę:
$ wget http://mono.atari.pl/atari800/atari800-20110928-512bps-patch.diff
$ patch -p0 <atari800-20110928-512bps-patch.diffPo czym kompilujemy zgodnie z instrukcją.
Działam na tym już jakiś czas i wygląda na to, że działa.
Bugs & requests mile widziane.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Emulacja - 8bit » atari800 sektory 512b
Wygenerowano w 0.012 sekund, wykonano 48 zapytań