Oryginalny kod źródłowy opublikowany: https://github.com/jmechner/Prince-of-Persia-Apple-II
:)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Prince of Persia
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Oryginalny kod źródłowy opublikowany: https://github.com/jmechner/Prince-of-Persia-Apple-II
:)
wczoraj wrzucalem na irca o tym info, co macgyver slicznie skwitowal: http://goo.gl/E3JbY
jellonek ja pod http://goo.gl/E3JbY widzę takie coś:
"The image can't be to displayed for the moment!
Please go to www.gifbin.com to see it."
@Cyprian podejrzewam, że to jest to: http://tiffchow.typepad.com/tiff/2009/0 ... ugeot.html ale nie rozumiem dlaczego tak skwitował.
Cyprian: normalnie tu w poscie przez ciebie wklejonym widze gifa, ktorego w temacie zarzucil mac.
ok, nie skwitowal, a wstawil btw.
U mnie wyswietla sie to co u Cypriana czyli "The image can't be displayed [...]". Co tam jest?
to co pod linkiem u pawla
tj. to co na stronce zlinkowanej.
To kto portuje?
pewnie xxl ;)
nie, gry ktore obecnie portuje sa tu: http://xxl.atari.pl/?page_id=13
a gdzie jest lista tych, które będziesz portował? :)
Edit.
jak tu:
http://xxl.atari.pl/?page_id=40
to może dodać pozycję? :)
Ale przecież coś się już dzieje w temacie:
http://atarionline.pl/forum/comments.ph ... amp;page=1
Powoli ale jakaś nadzieja jest :)
Kurde, 20 lat temu chodziłem do ojca do roboty, żeby grać na XT+Hercules w POP bo na Atari, które miałem w domu nie było.
Jak konwersja się uda to będzie lepsze niż było wtedy na XT.
Ale przecież coś się już dzieje w temacie:
http://atarionline.pl/forum/comments.ph ... amp;page=1
Nie chcę siać defetyzmu, ale obawiam się, że skończy się podobnie jak z Gonza Ghost 'n Goblins czy Flimbo's Quest...
Obym się mylił, pozostaje trzymać kciuki ;)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Prince of Persia
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 61 zapytań