Dla nie obeznanych z cyrylicą:
Этот храм в Испании построен более 900 лет назад. Но непонятно, откуда там ЭТО?
Tą hiszpańską świątynię wybudowano ponad 900 lat temu. Nie pojmuję skąd tam TO ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Bałagan » Ciekawostka architektoniczna
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Dla nie obeznanych z cyrylicą:
Этот храм в Испании построен более 900 лет назад. Но непонятно, откуда там ЭТО?
Tą hiszpańską świątynię wybudowano ponad 900 lat temu. Nie pojmuję skąd tam TO ?
konstrukcja korpusu to strzelam 14 wiek, fronton to gdzies wiek XVI, a postac wpleciona w akant to podejrzewam wynik restauracji XX wiecznej
Kurde ludzie , ślepy jestem pomóżcie... Gapię się na to zdjęcie i nie kumam - aaa o ssso chodzi? Jakie TO?!?
Edit - hehe, mały ekran, patrzyłem tylko na pierwsze zdjęcie :D
http://forumzn.katalogi.pl/Astronauta_z ... 11500.html
Edit: Ta katedra to Catedral Vieja w Salamance.
Z kolei na fasadzie uniwersytetu umieszczona jest żaba.
Jakby ktos tam 'wmurowal' za przeproszeniem kutasa, to wszyscy by wiedzieli ze to prank albo photoshop.
Wystarczylo zmienic kutasa na kosmonaute i juz wszyscy sie dziwuja albo tworza nieslychane teorie (jak Daniken)
... eh tesknie za czasami sprzed internetu,....
... eh tesknie za czasami sprzed internetu,....
No to zgłoś do swojego dostawcy internetu prośbę o rozwiązanie umowy :P :P :P
Z kolei na fasadzie uniwersytetu umieszczona jest żaba
Phii...żaba...my to w Bielsku mamy ŻABY:
DOBRE! :)
(co za głupi pomysł, żeby w treści nie można było używać samych dużych liter)
A na katedrze w Waszyngtonie jest gargulec Vader :)
http://www.waszyngtonpost.com/wp-conten ... vader2.jpg
Obok/poniżej kosmonauty jest też dość ludzko wyglądający smok z rożkiem lodów :)

Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Ciekawostka architektoniczna
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 64 zapytań