Ponieważ jestem obecnie mocno pod kreską - ogłaszam promocję dla użytkowników forum atariarea, która będzie trwała od dzisiaj do niedzieli włącznie. Szczegóły zawartości krążka można znaleźć na mojej firmowej stronie: http://atari.sikorsoft.com - natomiast cena płyty została obniżona z 30zł na 20zł plus jednorazowy koszt 5zł na wysyłkę listem poleconym (http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_polecony.php&boczek=menu/kraj.html - koszt poczty polskiej 4,10zł plus 0,90zł na pakowanie). Promocja dotyczy max. 25 sztuk płytek, zapisujemy się w wątku poniżej, podając swój nick i ewentualną ilość płytek CD. Jest to jednorazowa akcja i raczej nieprędko się powtórzy.
Po zadeklarowaniu zamówienia poniżej - podeślę maila z numerem konta na wpłaty, po wpłacie - wysyłam.
VQ Tracker Beta 2 Nowa wersja cross-platformowego trackera muzycznego dla Atari XL/XE z poprawkami błędów.
15. edycja BASIC 10 Liner Contest Ruszyła kolejna edycja konkursu na gry i programy napisane w zaledwie 10 liniach kodu.
Gearlynx 1.1.1 Nowa wersja emulatora konsoli Atari Lynx przynosi poprawki błędów.
avi2atari narzędzie w Pythonie do konwersji wideo na format AVF dla 8-bitowych komputerów Atari.
Pierwsza beta POKEY VQ Tracker Ilmenit udostępnił innowacyjne narzędzie do tworzenia muzyki opartej na samplach dla Atari 8-bit.