Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia zyczymy razem z Mister Beepem.
http://atari.pl/christmasbeep.xex
odtwarzac na altirze najnowszej lub na oryginale z podlaczonym magnetofonem (muzyka gra na ukladzie PIA)
---
poprawiony link
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Scena - 8bit » hohoho Marry Christmas
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia zyczymy razem z Mister Beepem.
http://atari.pl/christmasbeep.xex
odtwarzac na altirze najnowszej lub na oryginale z podlaczonym magnetofonem (muzyka gra na ukladzie PIA)
---
poprawiony link
z tymi wymaganiami to już przeginasz XXL, wyjrzyj przez okno, XXI wiek, puk puk
Poprawiłem linka. Ale Altirrę to chyba każdy ma, nie? ;)
prawdziwy sprzęt się używa, a nie jakieś emule
Mam ten emulator - http://atarionline.pl/utils/Z.%20Inne%2 ... a%201.1.7z i plik christmasbeep.xex nie działa.
"CPU: Illegal instruction hit: D20A
( 89:244, 42) PC=D20A A=14 X=2D Y=20 S=F7 P=31 ( 1B C) D20A: 89 00 RANDOM STA #$00
"
http://www.atariage.com/forums/topic/15 ... emulation/
nowa Altirra ze wsparciem VBXE (trzeba zaznaczyć VBXE), działają gry XXL-a JSW i NS wspierające mapę kolorów VBXE, interlace Rybagsa i inne przykłady z paczki VBXE
wylatuje w kosmos bo nie masz os atari podpietego, system/firmware ustaw na 800xl, skopiuj do katalogu emulatora romy atari i pojdzie.
No jest. Ale jest totalna cisza.
Co dalej?
OK, poooooooooszło. :)
Ładnie brzmi. ;) Heheheheh.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Scena - 8bit » hohoho Marry Christmas
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 59 zapytań