Czy ten film: http://allegro.pl/quast-multi-party-98- ... 54226.html jest dostępny w sieci ?
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Bałagan » film z quast '98
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czy ten film: http://allegro.pl/quast-multi-party-98- ... 54226.html jest dostępny w sieci ?
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=3111
ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_vi ... uast_1998/
lol, gościu na aukcji podaje linka do trailer'a znajdującego się na YT, gdzie po jego odpaleniu dostajemy info:
Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube zabraniających szerzenia nienawiści.
Przepraszamy za usterki.
;)
s.
LOL. ale żeby od razu na allegro biznesy na tym robić? to jak sprzedawać demosy na giełdzie :) o! a na thumbnailsach to się nawet Kya/Lamers znalazła :)
ja go kiedys nawet kupilem i podeslalem komus:)
[...]to jak sprzedawać demosy na giełdzie :)[...]
Z tego co pamiętam to w czasach "giełd komputerowych", sprzedaż dem nie była niczym dziwnym. A teraz na największej giełdzie...
My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>
Z dziewczyn w Ornecie pamietam tylko Kryske :)
gepard napisał/a:[...]to jak sprzedawać demosy na giełdzie :)[...]
Z tego co pamiętam to w czasach "giełd komputerowych", sprzedaż dem nie była niczym dziwnym. A teraz na największej giełdzie...
na grzybowskiej pod koniec '80 lat , ludzie robili spora kase
sprzedajac dema gry Barbarian na Atari 8bit w wersji kasetowej
gepard napisał/a:[...]to jak sprzedawać demosy na giełdzie :)[...]
Z tego co pamiętam to w czasach "giełd komputerowych", sprzedaż dem nie była niczym dziwnym. A teraz na największej giełdzie...
Adas, sami to robilismy, no ale to byly inne czasy ;)
Seban do tej pory mi wisi 2 zeta skasowane za Bitter Reality i Sweet Illusions (na Grzybowskiej oczywiscie).
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » film z quast '98
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 60 zapytań