z tym dzialajacym to bym nie przesadzal ;)
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » VBXE rdzen - lobbing
Strony Poprzednia 1 2 3 4
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
z tym dzialajacym to bym nie przesadzal ;)
szybko by sie pojawilo na malym atari :-)
http://www.system16.com/hardware.php?id=760
http://www.system16.com/hardware.php?id=759
... szybko pojawilo i tylko dla tych 2% atarowcow na swiecie, ktorzy odwazyli sie sprawic sobie VBXE.... ;) :D
pojaw http://www.system16.com/hardware.php?id=788 , to pomyslimy o drucikach
pomyslec to za malo.
ale... moge zrobic tech demo (ale nie cala gre) do wyboru:
- scroll lewo/prawo tla z paralaksa na overlay (np 4 warstwy - powinno sie jeszcze wyrobic tilesy i blitter)
- shooter bez tla 1 ekran na overlay z kolizjami liczonymi programowo (sprity na blitterze)
moge to zrobic dla FX jesli bede mial pewnosc ze powsatanie rdzen (powiedzmy dla mnie) o ktorym mowie.
? tylko po co mam udowadniac ze moge cos napisac na fx ?
po to, ze tak na prawde to w sumie marudzisz pro forma
.
drim on
cor dostepny jak zawsze na www.napisz.se, instrukcje dotyczace updejtu kora w vbxe na www.uzyj.se
... szybko pojawilo i tylko dla tych 2% atarowcow na swiecie, ktorzy odwazyli sie sprawic sobie VBXE.... ;) :D
oyyy , szczera prawda
najnowszy 2023-09-03 pakiet rdzeni dla VBXE
https://forums.atariage.com/topic/26645 ... nt=5309247
:)
MapRam w VBXE!!!!!!!!!!!!! :P
Strony Poprzednia 1 2 3 4
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » VBXE rdzen - lobbing
Wygenerowano w 0.023 sekund, wykonano 59 zapytań