No, panowie możecie się wziąć za poprawianie błędów w GTIA :)
http://visual6502.org/images/pages/Atar ... shots.html
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » Zdjęcia GTIA
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
No, panowie możecie się wziąć za poprawianie błędów w GTIA :)
http://visual6502.org/images/pages/Atar ... shots.html
Simus już dawno temu to opanował:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=7762
No tak, ale teraz można dokładnie zdiagnozować i poprawić w środku :)
Haha, gołe czipy!
Ładny szot, dużo czytelniejszy niż 6502. Szkoda tylko, że NTSC.
Czym się różni? (oprócz wartości rejestru PAL)
<prywata>
Przed chwilą wysłałem Ci maila i:
Hi. This is the qmail-send program at home.pl.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.
<epi CENZURA atari8 CENZURA info>:
46.4.97.245 does not like recipient.
Remote host said: 550 "Unknown User"
Giving up on 46.4.97.245.
</prywata>
<prywata>
a8 leży, powinno ruszyć dzisiaj :(
zabawę sponsoruje cal.pl...
Czekam na schemat.
To se poczekasz.
Fox: Tego się dowiemy, jak będą foty 14889. :)
różnice będą na pewno w sekcji kodowania sygnału koloru ;) PAL i NTSC mają spore różnice ;)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » Zdjęcia GTIA
Wygenerowano w 0.022 sekund, wykonano 51 zapytań