Witam wszystkich maniaków Atari. Od 2 miesięcy za sprawą Atari przeżywam dzieciństwo na nowo. Niedawno wpadł mi w ręce zestaw 800XE z XC12 i kilkoma kasetami. 2 z nich są nagrane w systemie Atari Hard Turbo System Studio Komputerowe DT" CENTRUM-WARS" antresola w Warszawie. Do zestawu nie było żadnego kartridża jedynie sam magnet ma dodatkowy kabelek i to wszystko. System polega (prawdopodobnie) na wgraniu najpierw loadera który znajduje się na początku strony. Po wgraniu go pojawia się czarny obraz z tym loaderem wciskam spacje lub return i "coś" ładuje nie wiem co bo obraz cały czas jest czarny słychać piski i nic się nie wgrywa. Zaznaczam że czynność tą robiłem przy użyciu 2 innych magnetofonów (CA12 i XC12) gdyż ten dołączony do zestawu nie działa poprawnie. Proszę pomocy. Jestem nowy na forum i szukałem podobnych tematów ale nie znalazłem. Może jest ktoś z okolicy co mógłby pomóc. Z góry dziękuję.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.