ja ustnie jestem umowiony, na to ze dostane nowa prace... jestem po wypowiedzeniu w starej...
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Zloty » FOREVER#13 2012r
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
ja ustnie jestem umowiony, na to ze dostane nowa prace... jestem po wypowiedzeniu w starej...
Ja tam jadę. Nie byłem nigdy, sam zobaczę jak to wygląda :)
Czy ktoś, kto organizował kiedyś jakieś party miał umowę na piśmie? Poważnie, ciekawy jestem.
Oczywiście. W umowie napisane jest też, że za wszelkie szkody spowodowane podczas imprezy odpowiada i pokrywa organizator.
Ja nie, dlatego na szczescie po komodorowskiej siekierezadzie nie bylo tak strasznie jesli chodzi o pieniadze ;)
ztcp pare ludziów korzysta z dojazdu na Forevera za pomocą "Sobieskiego", a tu tymczasem zaczynają się właśnie schody:
http://www.sfora.biz/Skandal-w-Austrii- ... PKP-a38710
edit. do skasowania...własnie sobie przypomniałem że wiara jedzie pociagiem na Budapeszt a nie na Wiedeń,
niemniej POLSKA KLASA BIZNES czyli iC to dla zachodu zwykły szajs :)
hehe , pozostaje tylo zainwestowac w TGV
z Paryza do " yeba...w d " marsylii jedzie sie 3h , dystans 750 km ;)
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » FOREVER#13 2012r
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 54 zapytań