Wklejam link na mój skromny slide-show z party.
http://www.youtube.com/watch?v=iNIw5dwBlx8
Miłego oglądania
Link na film i foty podam wkrótce.
Pozdrawiam
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Zloty » Silly Venture 2011 Multimedia
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Wklejam link na mój skromny slide-show z party.
http://www.youtube.com/watch?v=iNIw5dwBlx8
Miłego oglądania
Link na film i foty podam wkrótce.
Pozdrawiam
sOnar: siedzisz w okretach podwodnych czy tylko w grach o nich ? :) mnie tez ten temat od zawsze interesuje: ostanio (2 mieisce temu) bylem na u-bootcie pod Hel'em - na 51 metrach :)
piter: ogólnie interesuję się okrętami podwodnymi. co do nurkowania gratulacje z zaliczenia u-boota. ja już nie nurkuję przez zaawansowaną chorobę serca. nie wytrzymało by takiej głębokości - niestety :(
fajny pomysł z tą muzyką, sOnar. miło było Cię poznać na SV2k11.
Wzajemnie Grey. Bardzo miło było Cię poznać. Świetne party i organizacja.
Starałem się zrobić Wam wszystkim fotki byście mieli miłe pamiątki :)
Film ma ograniczoną ilość fotek. Niebawem podsyłam link na download.
Oto zaś link na slide-show w wersji MPG - http://speedy.sh/Y7CHR/sv2k11-by-sOnar.mpg
Długo nie poleży. Niech ktoś to wrzuci na pigwę. Ok?
Pozdrawiam
trochę off: ale też klimaty podwodno/odkrywcze bardzo mnie interesują, dlatego tez polecam fajny filmik:
http://odkrywcy.pl/kat,111404,title,Wra ... caid=6d666
Zazdroszczę Szwedom tak dobrze zachowanego znaleziska. Byłem kilka razy w muzeum w Kalmar, o którym mowa w artykule i szczerze polecam. Eksponaty pozyskane z wraków robia wrażenie, a przy okazji można zahaczyć o Olandię, bardzo uroczy kawałek szwedzkiej ziemii.
Oto moje foto z Silly Venture 2K11
Życzę miłego oglądania :)
http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v ... /by_sonar/
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Silly Venture 2011 Multimedia
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 54 zapytań