Witam
Mam do sprzedania Ultimate1mb w wersji do 130XE . Jak do mnie przyszło tak leży w szafie do dzisiaj . Cena 170 zł + koszty przesyłki .
Pozdrawiam
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Ultimate1MB nowy nigdy nie instalowany wersja dla 130XE
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam
Mam do sprzedania Ultimate1mb w wersji do 130XE . Jak do mnie przyszło tak leży w szafie do dzisiaj . Cena 170 zł + koszty przesyłki .
Pozdrawiam
Biorę :) Podaj jakieś szczegóły do rozliczeń. Będziesz na SV czy wolisz wysłać pocztą? Zapłacić oczywiście mogę z góry.
A więc sprzedane, szczegóły wyślę via pw .
Nie mam chociaż swojego czasu szukałem ze 2-3 miesiące . . .
Ultimate beda zaniedlugo, vbxe moze...moze.. Seba sie musialby wypowiedzic z Electronem
Nie mogę z Wami :) Przecież tu już w jakimś wątku Candle napisał, że ponoć jesteście dogadani :D
no przeca pokrestnie pisze ze jestemy
Ultimate beda zaniedlugo, vbxe moze...moze.. Seba sie musialby wypowiedzic z Electronem
Na lotharek.pl jest info: "Ultimate 1MB. Soon available ! Preordering OPEN - delivery after 4th December"
Preorder U1MB będzie na tym forum?
Biorę :) Podaj jakieś szczegóły do rozliczeń. Będziesz na SV czy wolisz wysłać pocztą? Zapłacić oczywiście mogę z góry.
Wysłane, jak dojdzie proszę o informację żeby można było zamknąć temat .
Ok, dzięki za info
Przesyłka dotarła serdecznie dziękuję. Temat do zamknięcia
Przesyłka dotarła serdecznie dziękuję. Temat do zamknięcia
Również dziękuję za sprawną transakcję .
Temat można zamknąć :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Ultimate1MB nowy nigdy nie instalowany wersja dla 130XE
Wygenerowano w 0.024 sekund, wykonano 55 zapytań