Hahahahahahaahahah. :)
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
atari.area forum » Zloty » Fortification 2k13
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 … 13 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Hahahahahahaahahah. :)
No wiecie. żywię nadzieję, że mogę na Was polegać i nie zrobicie demoli. Gość który udostępnia salę jest TAKŻE atarowcem z krwi i kości a swojemu się krzywdy nie robi. Prawda? ;)
Bardzo się cieszymy. Swój swojego zawsze zrozumie... :P
Oj sOnar, sOnar - ty to tak na poważnie? :)
Edit: Eeeee - mnie też dopisz do listy haaaaaaaaa szatan, szatan, piekło i szatani.
he he ;)
Mono dopisany. Aktualna lista jest w pierwszym poście.
:) :) :)
http://topojura.czest.pl/olsztyn-czestochowa-topo/
Poza tym sama wieś oprócz darmowej wody i sklepów spożywczych z tanim winem nie ma nic do zaoferowania.
Na rynku znajdują się prawie zawsze zamknięte: komisariat Policji i oddział GOPR.
Sonar - podaj namiary GPS na obiekt...
...oraz namiary na "małe czarne" w okolicy. :)
nie za bardzo znam się na mapach ale (50.747481,19.26695)
sala OSP jest zaraz za budynkiem szkoły podstawowej
Witam
Można się już wpisywać na listę uczestników Fortification 2k13
Zapraszam :)
http://fortification.atari.pl/lista-uczestnikow/pl
Szybko działasz ;) Fajna stronka :)
sOnar: gratuluję tempa i rozmachu :) stronka bardzo fajna, widzę trochę elementów zbieżnych :D tak 3maj!
> Wstępne podziękowania:
> Grzybson - za rzutnik, za regulamin game compo
czyli m.innymi:
> gra musi byc opublikowana z kodem zrodlowym,
> uzywanie rozkazow nieudokumentowanych standardowego Atari jest zakazane,
> w przpadku uzywania dodatkowej pamieci nie mozna uzywac standardu Atari 130XE czyli oddzielnego dostępu dla CPU/Antica
czy te punkty tez znajduja sie w regulaminie?
XXL jak widać - regulamin jest w trakcie tworzenia/modyfikacji. Chętnie poznam i Twoje propozycje co do zasad GAME COMPO.
Jeśli pytasz o powyższe - hm, na razie tak... ale wszystko się jeszcze ustali...
A przyjmujac powyzsze zalozenia, na jakim nie zadziala?
Hm. XXL a może game compoty podzielić na 64K game compo i 128k game compo?
może trzeba było trwać z jedyną prawdziwą stock-machiną: Atari 65XE z magnetofonem w normalu skoro modyfikacje są "be"?
Ale z samymi legalami będzie działał na standardowym, nie?
Im więcej ludzi się wypowie na ten temat - tym lepiej
tak!
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 … 13 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Fortification 2k13
Wygenerowano w 0.097 sekund, wykonano 34 zapytań