Nie ma ktoś jakiejś zbędnej płytki którą da się wsadzić (i będzie pasować) w złącze CART+ECI w 65xe ?
Od jakiegoś starego prototypu czy cuś.
Ew czego można użyć aby pod PBI w 800xl sie podpiąć.
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Jakąkolwiek płytkę pasującą do CART+ECI
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Nie ma ktoś jakiejś zbędnej płytki którą da się wsadzić (i będzie pasować) w złącze CART+ECI w 65xe ?
Od jakiegoś starego prototypu czy cuś.
Ew czego można użyć aby pod PBI w 800xl sie podpiąć.
ide+
karin maxi (karinkę dostaniesz u Stryker-a)...
Do 800XL używam złącza krawędziowego zaciskanego na taśmę - czyli coś takiego:
http://www.nikomp.com.pl/opisy/ZP000/ZPH00.htm
http://sklep.nikomp.com.pl/pl/p/ZPH050A ... AWG28/7757
Z drugiej strony tasiemki mam normalne złącze IDC, żeby łatwo ją było wetknąć w jakieś złącze pinowe na pcb.
Z XE jest trudniej. Z czasów IDEa Interface została mi nieoceniona przejściówka "cart+eci to pbi". Popytaj, może ktoś ma i nie używa.
mam troche plytek od karinki
Dzięku pasiu - to jest najlepsze wyjście.
A "cart+eci to pbi" to chyba niedostępne nigdzie.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Jakąkolwiek płytkę pasującą do CART+ECI
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 40 zapytań