12 września (czwartek), godzina 18.00, tam gdzie w sierpniu?
? HEX$(6670358)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Zloty » Sztab warszawski wrzesień
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
12 września (czwartek), godzina 18.00, tam gdzie w sierpniu?
Odpada :/ Czwartek kompletnie mi nie pasuje.
Dla mnie również czwartek odpada.
Na przyszłość proponuję proponować bardziej odległe terminy, a nie "Jutro sztab!". ;)
to jaki lokal wybieramy?
A piątek? Co Wy na to? Piątek, tam gdzie poprzednio.
@Fox: 46 godzin to nie jest "jutro", ale "pojutrze" :P
Co do miejsca: jak napisałem wyżej. Co do terminu jednego i drugiego, las rąk i entuzjazm mas ;)
to może spotkajcie się w piątek o 18 a później najwyżej obmyśli się datę i termin, bo teraz nie ma czasu :)
A ja muszę mieć tydzień wcześniej info - inaczej mam wszystko pozajmowane. A tu zaglądam raz na kilka dni, i 50%x50% mam info "dzisiaj sztab" albo "wczoraj sztab". :/
Niektórzy dojeżdżają z odległych Łomianek !!!
tu zaglądam raz na kilka dni
Wczoraj bylo piknie. Jak widzisz, sam sobie jestes winny :)
To ilu Was w końcu było?
patrzac po ilosci butelek, puszek - cale stado...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Sztab warszawski wrzesień
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 57 zapytań