Jak w temacie - część pierwsza (do użytku wewnętrznego ;)).
Dobrze by było żeby z czasem przypadkiem na alledrogo nie zawędrowała.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Rusza głosowanie w FujiCup! Wybierz najlepszą grę roku na 8-bitowe Atari i weź udział w corocznym plebiscycie FujiCup.
Atari800MacX 6.2.0 Popularny emulator Atari dla macOS doczekał się dużej aktualizacji z obsługą nowych kartridży.
Gearlynx 1.1.3 Nowa wersja emulatora konsoli Atari Lynx wprowadza binaria dla Linux ARM64 i ulepszony debugger
VQ Tracker Beta 2 Nowa wersja cross-platformowego trackera muzycznego dla Atari XL/XE z poprawkami błędów.
15. edycja BASIC 10 Liner Contest Ruszyła kolejna edycja konkursu na gry i programy napisane w zaledwie 10 liniach kodu.
atari.area forum » Bałagan » [oddam] Opis funkcjonalny maszyny cyfrowej ODRA 1305
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Jak w temacie - część pierwsza (do użytku wewnętrznego ;)).
Dobrze by było żeby z czasem przypadkiem na alledrogo nie zawędrowała.
Ale co to jest? Instrukcja obsługi czy jakaś inna dokumentacja?
Biorę :-)
-->BartoszP, w takim razie daj na PW dane do przesyłki ;)
Ale co to jest? Instrukcja obsługi czy jakaś inna dokumentacja?
A to akurat zależy od części, np. siódma to "Oprogramowanie techniczne"*, trzecia "Mikroprogramy" itd.
Ten konkretny skrypt to akurat "Architektura logiczna", nie to żebym miał choć blade pojęcie co to znaczy, ani czy w ogóle tak jest - ale jak tu nie wierzyć komuś przedstawiającemu się jako Thanasis Kamburelis ;)
*jej skany:
http://www.datasheets.pl/computers/OPIS … %20VII.pdf
i części czwartej "Sterowanie jednostką centralną":
http://www.datasheets.pl/computers/OPIS … 6%20IV.pdf
Ten z pochodzenia Grek którego wywołaliście do tablicy to jeden z szefów zamieszania w ELWRO, w sumie jeden z najbardziej zasłużonych ludzi w Polandzie dla rozwoju informatyki - sporo ciekawostek o nim i jego kolegach-pionierach w ksiażce "Automaty liczą - komputery PRL" którą znów polecam - bardzo fajnie sie czyta :)
Fenkju maj frend. Właśnie odebrałem. Miodzio. Trafi obok dokumentacji Riad-32 :-)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » [oddam] Opis funkcjonalny maszyny cyfrowej ODRA 1305
Wygenerowano w 0.014 sekund, wykonano 52 zapytań