Czesc Atarowcy!
Czy jest na Atari czegos takiego jak gre na Spectrum Splitting Images? Lubie te gre. Kiedy XXL lub ktos zdecydowalby zrobic konwersje, to dalemby mu pocalunek :))))
http://www.worldofspectrum.org/infoseek ... id=0004770
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Splitting Images na Atari?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czesc Atarowcy!
Czy jest na Atari czegos takiego jak gre na Spectrum Splitting Images? Lubie te gre. Kiedy XXL lub ktos zdecydowalby zrobic konwersje, to dalemby mu pocalunek :))))
http://www.worldofspectrum.org/infoseek ... id=0004770
OT: ale skąd tyle kolorów w ZX?
Jest na ST: http://www.atarimania.com/game-atari-st ... 11339.html
Ale jak ładnie Xxl'a poprosisz... ;)
Policz je jeszcze raz. Spectrum ma 8 kolorów: czerwony,niebieski, zolty, zielony, blekitny, purpurowy,czarny, bialy - pierwsze 7 w dwoch jasnosciach (bialy staje sie szarym) co daje razem 15.
Oj kuna, o jedną literę mi się obślizgło, sorawa .:D
to dalemby mu pocalunek :))))
... ale to facet bez kompromisów, więc ostrożnie ;)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Splitting Images na Atari?
Wygenerowano w 0.038 sekund, wykonano 81 zapytań