W płycie ST mam rzeczoną podstawkę, dość często była w użyciu i chyba lekkie luzy się porobiły. Objawia się to zawieszaniem komputera.
Czy da się jakoś uniknąć wymiany na nową (trochę z tym zabawy). Są może jakieś "metody" ? :)
Problem w tym, że w tej podstawce siedzi PAK/FRAK/PuPla/Panther to ma swoją wagę, a obudowa jest tower, więc płyta stoi pionowo, co jeszcze pogarsza sytuację.
Zastanawiałem się nawet, czy gdyby przyszło wylutować, to nie dać podstawki ZIF, taka powinna lepiej "trzymać".
Ewentualnie przewodzący klej :)
Nowa wersja emulatora Test7800 - 0.4.3 Eksperymentalny emulator konsoli Atari 7800 w nowej wersji 0.4.3 przynosi kluczowe poprawki w synchronizacji i wydajności.
Fujisan 1.0.3 Wydano nową wersję Fujisan, nowoczesnego frontendu do emulatora Atari800 z wieloma poprawkami i ulepszeniami.
Altirra 4.40 beta 19 Dziewiętnasta beta Altirra, najlepszego emulatora 8-bitowych komputerów Atari, już dostępna!
13. odcinek kursu programowania u Larka Larek wraca z kolejną, trzynastą częścią swojego popularnego kursu pisania gier na Atari.
Fujisan 1.0.2 Projekt frontendu do Atari800 otrzymał aktualizację.