Wielkie dzięki, Koledzy! I Koleżanki :D
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
https://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari800MacX 6.1.0 Popularny emulator Atari na Maca otrzymuje wsparcie dla FujiNet/NetSIO oraz liczne poprawki błędów!
RastaConverterBeta19 Najnowsza wersja RastaConvertera wprowadza nowe funkcje odległości kolorów, w tym domyślne "rasta".
Test7800 0.7.1 Nowa wersja emulatora Test7800 w wersji 0.7.1 przynosi usprawnienia w obsłudze Drag and Drop oraz poprawki POKEY dla Stone Age.
Nadchodzi Rogul na Atari ST/STE Konwersja znakomitego Fantasy-Hack'n Slash-Roguelike Rogul z małego Atari na platformy ST/STE
Gearlynx z aktualizacją do 0.0.9 Wieloplatformowy emulator konsoli Atari Lynx, Gearlynx, doczekał się nowej wersji 0.0.9.
atari.area forum » Bałagan » Nowi Atarowcy
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Wielkie dzięki, Koledzy! I Koleżanki :D
Dołączam się do gratulacji. Nie pochwaliłem się na forum, ale 27 października 2013 urodził mi się synek :)
Mac: Ha, to serdeczne gratulacje ojciec2ojciec! :D
Nie żebym się chwalił, ale to ja jestem głównym "serwisantem" córeczki (oprócz karmienia, ma się rozumieć). Noo... ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kiedyś spakować małą i zabrać na party - niech poznaje atarowski świat ;) ;)
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Nowi Atarowcy
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 52 zapytań