ma ktos 5200 z mozliwoscia przeprogramowania ROM? chcialbym przetestowac xBIOS dla 5200 czyli chce sprawdzic mozliwosc uzywania stacji dyskow z konsola.
http://xxl.atari.pl/?p=1076
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 7&p=45
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Konsole » xBios 5200
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
ma ktos 5200 z mozliwoscia przeprogramowania ROM? chcialbym przetestowac xBIOS dla 5200 czyli chce sprawdzic mozliwosc uzywania stacji dyskow z konsola.
http://xxl.atari.pl/?p=1076
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 7&p=45
Mozliwe ze tak...
Mnie bardziej ciekawi, kto rozbudował 5200 o złącze SIO oraz PIA, żeby sterować linią COMMAND.
dla linii COMMAND uklad PIA nie bedzie potrzebne, mysle o GTIA.
tu jest tez watek:
http://atariage.com/forums/topic/197738-5200-sio/
ZTCP dwa bity CONSOL są tam używane do wyboru joysticka skanowanego przez POKEY. Nie pamiętam, co z pozostałymi dwoma bitami.
Zależy od softu. Kiedyś używałem APE z SIO2PC bez COMMAND i działało.
Proszę bardzo: http://www.atarihq.com/danb/files/5200BIOS.txt
ale zastanawiam sie czy nie latwiej dla usera jest wlozyc kardridge z xB niz przeprogramowac ROM konsoli?
Ciekawe spostrzeżenie.
Najlepszy kandydat na cytat roku, a to dopiero luty.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Konsole » xBios 5200
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 60 zapytań