Tak mi wpadło do głowy... Na co dzień użwam MyDOSa i tam jest taka funkcjonalność, że poszczególne pliki startujące mają rozszerzenie AR0 do AR9. Jakby to zaimportować do X-Biosa? po co? Ano, robię sobie plik z nagłówkiem (fonty, grafika, muza, cokolwiek) - po załadowaniu (binarnie) jak jest kolejny (AR1 po AR0, AR2 po AR1 itd) - ładuję dalej... Dobre obejście dla ludzi, którzy nie potrafią linkować i/lub z jakiś względów wolą trzymać dane do załadowania zewnętrznie. Towyjście pozwoliłoby także na dodawanie "sterowników" - na przykład Twoje (XXL) D: jako AR0, następnie program właściwy jako AR1, lub program uruchomieniowy jako AUTORUN.SYS zawsze (daje to 15 pozycji na dane - od AR0 do ARF po małej modyfikacji plus szesnasta pozycja na program). Choć pewnie pozostanę przy MyDOSie, to może się komuś przydać.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.