Wysłałem zapytasa do Omigu na kwarce 3,54, 14,18 i 8,33 MHz. Sie obaczy jaka cena.
Moje www
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » Atari 400 NTSC
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Wysłałem zapytasa do Omigu na kwarce 3,54, 14,18 i 8,33 MHz. Sie obaczy jaka cena.
To czekamy na wieści .......
1/ Rezonatory kwarcowe:
3.5468 MHz (HC49) 10 szt cena sprzedaży netto 18,50 zł/szt,
8.333 MHz (HC49) 10 szt cena sprzedaży netto 13,90 zł/szt,
14.18757 MHz (HC52/T) 10 szt cena sprzedaży netto 15,95 zł/szt.
2. Termin realizacji 5 tygodni od przysłania zamówienia.
3. Zapłata należności za pobraniem.
4. Dostawa towaru przesyłka pocztowa na koszt nabywcy.
Oferta ważna 30 dni.
Czyli razem 150USD. To już taniej wyjdzie ściągnięcie z Best Electronics. 65USD koszt kwarców + max. 30USD wysyłka. Nie mówiąc o tym, że przy takiej cenie opłacałoby się już zrobić malutkie płytki i podzielić łatwo dostępne 17,734MHz przez 5 a 25MHz przez 3. 14,18757MHz można byłoby uzyskać bez specjalnego problemu dodając mnożnik x4 PLL do 17.734MHz/5.
Ale podział 25MHz przez trzy daje przebieg asymetryczny i nie wiadomo, co na to powiedzą 8050 i 1772.
A tak przy okazji, czy ktoś próbował konwersji kodu z 8050 do 8051 w XF551?
Ale podział 25MHz przez trzy daje przebieg asymetryczny i nie wiadomo, co na to powiedzą 8050 i 1772.
A tak przy okazji, czy ktoś próbował konwersji kodu z 8050 do 8051 w XF551?
To zależy, jak się ten podział zrobi. Bo jeśli tak, jak na załączonym rysunku, to będzie symetryczny.
Mam już zapas kwarców ;-)
400tka od dziś ma 48K ;-)
Jer spotkałeś się z taką wersją 410 ?
http://stryker.pigwa.net/410p/page_01.htm
Właśnie przyszedł do mnie wygrany na Ebay.uk magnet 410 z takim oto gniazdem zasilania. Nie posiadam zasilacza, w związku z tym mam pytanie, czy 5-cio albo 7 Voltowy zasilacz wystarczy? Bo tylko takowe posiadam.
To serwisowe przeróbki po uszkodzeniu wbudowanego transformatora. Sam tak w swoim zrobiłem.
Naklejki na obudowie wygladaja na oryginalne od Atari....
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » Atari 400 NTSC
Wygenerowano w 0.022 sekund, wykonano 65 zapytań