No i pozamiatane. Dzieki Willy!
EDIT: hle, hle, nawet znalazlem wersje UK: https://schneidermusik.de/shop1/product ... anguage/en
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.
HDDRIVER 13.00 Nowa wersja sterownika przynosi olbrzymie zmiany, w tym ramdysk nowej generacji i inne optymalizacje.
Altirra 4.50 test 12 Nowa wersja testowa emulatora Altirra przynosi poprawki błędów oraz wierniejszą emulację plotera Atari 1020.
Another World na Atari XL/XE Niezwykły projekt w1k przenosi kultowy hit Another World na 8-bitowe komputery Atari.
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [K] Zasilacz do XF551
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
No i pozamiatane. Dzieki Willy!
EDIT: hle, hle, nawet znalazlem wersje UK: https://schneidermusik.de/shop1/product ... anguage/en
Gdzie się wpiąć miernikiem w stacji żeby zmierzyć w miarę wiarygodnie pobór prądu?
Nie miales elektrotechniki na studiach? :)
Musisz przeciac jeden z przewodow z zasilacza i jego obie koncowki przypiac do sond miernika. jedna do jednej, druga do drugiej. Ustaw od razu zakres na 10A jesli nie masz autorange. Prad musi plynac przez miernik.
ming ??
A dlaczego niby nie między zasilaczem a stacja ?
w tej stacji są 2 mostki btw.
Racja :) Zafiksowalo mi sie ze to DC.
Willy, mi sie wydaje ze nie kazdy miernik ma zakres AC dla pradu i nie zawsze mozna tak zmierzyc :)
ZA prostownikiem, a ten jest wbudowany w stacje
Nieważne.
TNIJ KU*Wa
:)
Zawsze mozna dac duza diode i troche wyprostowac prad :) Mozna nawinac przekladnik ... :) Opcji troche jest. Dla chcacego nic trudnego :) Ale fakt lepiej miec porzadny miernik :)
sugerujesz zeby dely napisal z tym na elektrode? :) To dopiero pozna co to 'prawdziwe oblicze internetu' :)
To juz lepiej kup ten co Deli, przynajmniej wiesz, ze zadziala.
Kupilem ten co dal Willy, ale w wersji angielskiej. Dam znac czy dziala.
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [K] Zasilacz do XF551
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 49 zapytań