Panowie, na Steamie wyszedł Another World - 20th Anniversary Edition, co ważne też pod Linuksa :)
http://store.steampowered.com/app/233550/
Dołączone są obrazy dyskietek na Amigę. Czy sa na ST to sprawdzę jak się ściągnie :)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Bałagan » Another World
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Panowie, na Steamie wyszedł Another World - 20th Anniversary Edition, co ważne też pod Linuksa :)
http://store.steampowered.com/app/233550/
Dołączone są obrazy dyskietek na Amigę. Czy sa na ST to sprawdzę jak się ściągnie :)
Wymagania systemowe (PC)
OS: WINDOWS XP SP3/WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8
Processor: 1.6 GHZ
Memory: 512 MB/2048 MB (Vista/7/8)
Graphics: OpenGL 2.0 compatible
Hard Drive: 800 MB
Gra nie zmieniła się za wiele przez 20 lat a wymagania wzrosły ca. 100 krotnie ...
Postęp.
[offtop]Dzisiaj mnie rozbawiło jak kumpel opowiadał, że LXDE to mały i szybki manager okien, który pójdzie nawet na 200MB RAM i 300MHz CPU :P[/offtop]
[offtop]wg http://lxde.org/lxde to prawde powiedzial. [/offtop]
[offtop]Dzisiaj mnie rozbawiło jak kumpel opowiadał, że LXDE to mały i szybki manager okien, który pójdzie nawet na 200MB RAM i 300MHz CPU :P[/offtop]
lol , fluxbox to ok ale lxde i to do tego lubuntowe to masakrunia
Processor: 1.6 GHZ
Memory: 512 MB/2048 MB
Graphics: OpenGL 2.0 compatible
na moim starym telefonie pójdzie :)
tia, jak bedziesz mial steam for android ;)
swoja droga - ciekawe kiedy zaczna robic buildy na army ;)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Another World
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 57 zapytań