hej sokoły
Właśnie zobaczyłem że mam uwalone GTIA w mojej 130 xe.
Czy ktoś może mi odstąpić ???
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Kupię sprawne GTIA
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
hej sokoły
Właśnie zobaczyłem że mam uwalone GTIA w mojej 130 xe.
Czy ktoś może mi odstąpić ???
Jeśli nie znajdziesz, to mogę przygotować dla Ciebie to: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=12604
sorry, ale podbijam temat bo bardzo mi zależy
sorry, ale podbijam temat bo bardzo mi zależy
Jeśli nie znajdziesz, to mogę przygotować dla Ciebie to: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=12604
Ja również mam wadliwe GTIA w 65XE i też poszukuję rozwiązania. Jak się ma ten sprzętowy fix do wynalazków Lotharka?
Nie gryzie się i będzie miejsce np. dla Ultimate, VBXE, Rapidus i Stereo?
Ja również mam wadliwe GTIA w 65XE i też poszukuję rozwiązania. Jak się ma ten sprzętowy fix do wynalazków Lotharka? Nie gryzie się i będzie miejsce np. dla Ultimate, VBXE, Rapidus i Stereo?
Nic się nie gryzie, płytka montowana jest od strony druku. Aczkolwiek montując VBXE nie ma sensu montować GTIA Fix.
Jeśli nie znajdziesz, to mogę przygotować dla Ciebie to: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=12604
Jaki jest koszt takiego fix'a ? Mam 65XE z wadliwym GTIA.
10zł + przesyłka :)
Czy zamontowanie VBXE rozwiązuje problem z GTIA ?
Tak.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Kupię sprawne GTIA
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 59 zapytań