Cholera, a tak się chciałem przyznać. :D
Ja też. Dla 65xe z rapidusem, VBXE i Ultimate warto nawet po mordzie dostać. ;)
MegaSTE/USatan,
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » Kwestia odwagi
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Cholera, a tak się chciałem przyznać. :D
Ja też. Dla 65xe z rapidusem, VBXE i Ultimate warto nawet po mordzie dostać. ;)
A moze to bezrobotny ?
Niech sie przyzna dostanie wypas Atarke :p
to nie mój typ, ja bym napisał "je**** europę!"
a za rok będzie też nagroda??? :))
Lotharek, to jest myśl, zrób konkurs na najbardziej wymyślną inwektywę w Twoim kierunku ;) Takie bluzg compo :D
Wesoło się robi na tym SV. Aż strach lajkonikowi jechać ;)
"Lotharek jak lutuje to rozlewa" ;)
ciekawie jakby Lotharek lutował gdyby w jednej ręce miał lutownicę a w drugiej małą czarną - tez pewnie by porozlewał...
ale nie kwestia jak zaczyna, kwestia jak kończy?
znaczy z czyim hardware...
https://www.youtube.com/watch?v=pRZqRjxkHpk
Rowan Atkinson - facet, któremu płacą by udawał głupka, choć są tacy, którzy nawet nie muszą udawać...
Chyba lepiej być hujem aniżeli przez "ch" ? ;) To taki słowny bezwypadek :D
Ale to tylko jak piszesz, bo jak mówisz to już bez różnicy :D
Czy aby na pewno: http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/h-i-ch;6755.html ?
hehe człowiek zawsze się czegoś nowego dowie. No ALE:
"Odróżnianie h jako właściwość niepolska nie może być uważane za lepsze od nieodróżniania''.
Jako tubylcy - rozumiem - mamy nieodróżniać. :)
BTW. Gdyby się jednak koniecznie chciało, to trzeba stanąć przed lustrem i popróbować wymawiać do siebie "ty h..." i "ty ch... " - jako ćwiczenie :)
No i mamy gładkie przejście do klasyki czyli sceny z Killera, co nawet się ładnie komponuje z całym tematem :)
lotharek ,
the winner is ???
ps. judo nie ma uderzen -sa niepotrzebne...
Oczywiście że nie ma - tyle że w wykastrowanej wersji ;)
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Kwestia odwagi
Wygenerowano w 0.025 sekund, wykonano 65 zapytań