@draco: a "mowie nienawiści" to pogadamy jakoś na żywo, tak będzie rozsądniej.
Tylko kiedy? Na sztabach ani zlotach się nie zjawiasz.
? HEX$(6670358)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » jak uzmysłowić dziecku ile pracy wymaga napisanie gry? :)
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
@draco: a "mowie nienawiści" to pogadamy jakoś na żywo, tak będzie rozsądniej.
Tylko kiedy? Na sztabach ani zlotach się nie zjawiasz.
Drac, kiedy parapetówka?
@draco: odwiedzę was może niebawem, jeżeli nic się nie zmieniło to raczej daleko nie mam :)
@draco: odwiedzę was może niebawem, jeżeli nic się nie zmieniło to raczej daleko nie mam :)
Seban sztabik ....
Noo właśnie, kiedy pijemy? :)
Seban, może przy okazji wystartujesz razem z synem w konkursie NOMAM na dziesięciolinijkową grę w BASIC-u? Wystarczy trochę poupychać kod, który napisaliście ;)
http://atarionline.pl/v01/index.php?ct= ... 1422639591
z czystej ciekawości spróbuję tego "zjadacza" zmieścić w 10 liniach :)
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » jak uzmysłowić dziecku ile pracy wymaga napisanie gry? :)
Wygenerowano w 0.021 sekund, wykonano 49 zapytań