http://atarionline.pl/v01/index.php?ct= ... 1439672010
https://www.facebook.com/MuzeumHistorii ... 36/?type=1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Scena - 8bit » Ramos :(
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
http://atarionline.pl/v01/index.php?ct= ... 1439672010
https://www.facebook.com/MuzeumHistorii ... 36/?type=1
Bardzo smutne :-( . Nie zdążyliśmy z Mariuszem omówić tyłu rzeczy...
Bardzo smutna wiadomość. Niech spoczywa w pokoju.
w sile wieku, smutne :-(
Bardzo smutna wiadomość :(.
Piszą że dostał udaru :( Słabo.
Jest info o pogrzebie Ramosa:

Choć nienawidzę takich sytuacji, postaram się być.

spóźniłem się na przelew, nie znałem człowieka :(
Współczuję rodzinie i bliskim :(
Wszyscy spotkamy się kiedyś w "krainach wiecznych łowów"...
Piszą że dostał udaru :( Słabo.
czyżby ofiara tych upałów?
wielka szkoda, młody chłopak :(
Na c64scene padło w koncu sprostowanie - wpis na csdb był błędny. Ramos nie był w pracy bo to było swieto i nie był to wylew a zawał serca. Okazuje się też, że od lat chorował, wiec to nie byl przypadek, pogoda pewnie nie pomogła.
Witajcie,
Pozwolę sobie wrzucić tutaj swój post z c64scene.pl, bo to ważna dla nas (Samar) sprawa, a wiem, że Ramos miał kontakt z ludźmi z Atarowej sceny:
Mam ogromną prośbę do wszystkich, którzy mogą pomóc.
Mianowicie chodzi o rozpoczęte projekty Ramosa, takie jak:
1. druga kolekcja na 3sid (zaczęła już powstawać, ale nie wiem kto już zaczął robić kompozycje, a słyszałem, że kilka osób już coś ma)
2. kolekcja muzyczna na 3xsid+Pokey (są już zaki)
Tutaj chodzi o odszukanie osoby, która zajmowała się tym projektem od strony hardware'owej.
3. kilka innych rzeczy...
Ramos posiadał także cały stuff Samaru (w tym rzeczy nigdy nie wydane, użytki itp...). Może jest ktoś tu na forum, kto zna rodziców Ramosa i mógłby się z nimi skontaktować w celu skopiowania rzeczy związanych z C64/Atari itp. (oczywiście w odpowiednim czasie)?
Ehhh, dla Samaru jest to tragedia nie do opisania...
Będziemy na pewno kontynuować to, co robiliśmy dotychczas, ale już bez Centrali, jaką był Ramos. Zawsze można było się do niego zwrócić w każdej sprawie i nigdy się nie zawieść.
Będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Isildur/Samar
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Scena - 8bit » Ramos :(
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 62 zapytań