Kupiłem do Atari 800XL Cardridge z grą Moon Patrol, wchodzi lekko ale aby wysunąć trzeba użyć większej siły. Pytam bo boję się czy nie uszkodzę tego specjalnego mechanizmu chroniącego styki lub slotu? PS. wiem dziwne pytania ale ja kiedyś byłem userem c64 które ma w cardrige-u i slocie gołe styki bez żadnych specjalnych zapadek itd, dlatego wolę zapytać jak tu jest niż zepsuć.
X. Basque Tournament of Atari 2600 Euskal Retro Association podsumowuje 10. edycję Baskijskiego Turnieju Atari 2600.
Gearlynx 0.0.10 Emulator konsoli Atari Lynx w nowej wersji 0.0.10. Sprawdź listę zmian, w tym wsparcie dla stereo!
HDDRIVER 12.73 Najnowsza wersja sterownika dysków HDDRIVER 12.73 z ulepszeniami i poprawkami.
ABBUC SWC 2025: wszystkie linki do gier Zebraliśmy wszystkie dostępne linki do gier z konkursu ABBUC Software Contest 2025! Zagraj i oceń.
RastaConverter Beta 20 RastaConverter, popularny konwerter grafiki dla Atari, otrzymał aktualizację Beta 20 z nowymi opcjami linii komend i poprawkami.