Wymyśliłem sobie (qrde czasem mi się to zdarza :) ) nową wersję starego przysłowia.
Nie taki ST straszny jak go Amigowcy malują !
A tak w ogóle jak to możliwe by jeden sprzęt doprowadzał do euforii i utraty zmysłow :)
(znaczy szajba mi odbiła)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » Nowa wersja starego.....
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Wymyśliłem sobie (qrde czasem mi się to zdarza :) ) nową wersję starego przysłowia.
Nie taki ST straszny jak go Amigowcy malują !
A tak w ogóle jak to możliwe by jeden sprzęt doprowadzał do euforii i utraty zmysłow :)
(znaczy szajba mi odbiła)
Uderz w stół, a gra się nie wczyta.
Jak "se napiszesz" tak sobie zagrasz ;)
Gdzie diabeł nie może, tam atarowców wyśle
Może czas założyć nowy dział na forum - "Przysłowia i powiedzonka" ?
Lepszy Spectrum w garści, niz Commodore na dachu.
Kto pod Atari dołki kopie, sam w nie wpada.
Czym atarowiec za młodu nasiąknie, to na starość zakodzi.
Amiga z wozu, PeCetom lżej.
jak sobie naj***ny w Ornecie pościelisz,tak rano wstaniesz zarzygany przez innych lub i nie. :) stare przysłowie mandżurskie
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Nowa wersja starego.....
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 57 zapytań