ojojoj zabolało WAS :lol:
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » 710$ za DOOM'a na C64 :)
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
ojojoj zabolało WAS :lol:
niósł wilk razy kilka;ponieśli i wilka (wołka?) ;)
Lewis - co kawałek słychać od ciebie, jakim to jesteś słabym koderem. Co to ma być? Jak jeszcze raz to usłyszę, to cię kopnę w dupę, uszkodzę sobie nogę i nie będę mógł na party przyjechać!!!
Czy to wymówka? Czy ci rodzice w dzieciństwie mówili "siedź w kącie, a znajdą cię"? Jak już to "siedź w kącie to zdepczą cię"! A poza tym ty się w kącie nie zmieścisz! ;)
Jesteś wystarczająco dobrym koderem, a w każdym razie lepszym, niż ja śpiewakiem.
A parodia stickmana w TH4 to chyba najlepszy fake-efekt w historii. Tak trzymaj i nie marudź!
Ale myślę, że kiedyś coś jeszcze powstanie by Fox.
Ale kiedy? Tego nie wie nikt.
Dobrze ze jeszcze czasami dodaje cos do emu.. atari 800 np:.
2004-06-03 Piotr Fusik <fox@scene.pl>
* antic.c: ANTIC mode 2 + GTIA mode 10 should be shifted right by a half
of a pixel [a fix for the upcoming demo :-) ]
co zrobić,wydało się.
planujemy demo za 5 lat, w 7mą rocznicę Numena :)
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » 710$ za DOOM'a na C64 :)
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 55 zapytań