heh, co tu dużo mówić...
http://fiedel.dyndns.org/atarichurch/
...i to nie jest fotomontaż, brothaz... :)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Scena - 16/32bit » ATARI ST/Falcon church :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
heh, co tu dużo mówić...
http://fiedel.dyndns.org/atarichurch/
...i to nie jest fotomontaż, brothaz... :)
Super :)))
hehe,
przynajmniej ci kaznodzieje nie są obłudnymi złodziejami :-D
... czyżby kolejna sekta ... :lol: :o :) :D :P
Noo... jak tyle Yamaszek zagra to będzie mega-róló.
Ciekawe czy puszczają czasem Flipo albo BrainDamage... :D
i poszli za tykwą....:) ja rozumiem loża masońska czy inna szydercza,ale kościół....świecie dokąd zmierzasz?;)
Niezłe, ale już od dawna istnieje Church o Tiaat. Fani pewnego gatunku muzyki wiedzią o co chodzi.
szanowni panowie ... ja mam dziwne wrazenie ze to chodzi tylko o koncert i nic wiecej :)
Niezłe, ale już od dawna istnieje Church o Tiaat
a moze chodzi o "Church of Tiamat", do ktorego nie naleze (najbardziej cenie sobie album "WILDHONEY" tegoz zespolu) ? ;) :P
fajny ten kościół ;)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Scena - 16/32bit » ATARI ST/Falcon church :)
Wygenerowano w 0.125 sekund, wykonano 90 zapytań