Jestem za takim terminem. :)
Terry Pratchett - Równoumagicznienie
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Zloty » Wapniak 2017 - wstępne ustalenia
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Jestem za takim terminem. :)
Niczym arabski obywatel - dla mnie bomba :)
Tzn. nie popatrzyłem i oczywiście...
od 28 kwietnia albo od 05 maja (termin, niestety, nie może minąć środy).
Sorry za zamiąch. ;)
CZYLI JAK? :)
A co z wynikami ankiety? Niestety, nie pasuje mi termin okolo majowkowego, dlugiego weekendu.
No, wyszło, że większość obstawiła koniec maja, ale...
...dokładnie w tym samym terminie jest Pixel Heaven 2017, gdzie pojawi się parę znanych osób (m.in. Rob Hubbard). A chciałbym odwiedzić i party i PH. :)
Więc teraz jestem za początkiem maja. :)
Oczywiście dalej koniec maja wchodzi w grę, dlatego zapytowywuję. :)
Generalnie można zapomnieć o tym temacie a głosowanie powtórzyć. :D
"Z góry udzielam poparcia wynikowi demokratycznego głosowania kolektywu... oczywiście jeśli będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami" :)
proszę głosować, wyniki zostaną stosownie obrobione celem prezentacji ;)
A tak ten tego, zaraz koniec stycznia i przydał by się termin..
.. ja też już nic nie kumam. To kiedy? ;)
.. to może ankieta BYE, i ustal coś po prostu ;)
No więc, nie parzymy na ankietę (ankieta BYE!) i...
...skoro na ostatni weekend majowy wypada Pixel Heaven, to zostaje:
- 28 kwietnia - 01 maja
- 05 maja - 07 maja
- 12 maja - 14 maja
- jakiś inny (do wpisania w wątku)
Oczywiście - im później, tym większe prawdopodobieństwo nie odmrożenia odwłoków. :)
Choć z drugiej strony majówka miała drugie miejsce w ankiecie. No, ludziki, ogarniać dyskusję.
28.IV - 03.V :D A na poważnie - dostosuję się, abymn tylko nie miał (Miker Wie) czego w tym czasie... :/
Ja jestem za najpóźniejszym możliwym terminem. Chyba najlepiej biorąc nowe okoliczności (PH) zrobić nową ankietę, ale także tam do wyboru dałbym datę kolidującą z PH - być może 99% osób i tak nie chce jechać na PH więc zagłosują na "stary" termin.
wynając autokar i "wycieczka WPANIAKowców na PH " :)
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Wapniak 2017 - wstępne ustalenia
Wygenerowano w 0.022 sekund, wykonano 59 zapytań