Cześć,
szukam oryginalne logo do atria falcon 030 (niezniszczone).
Moje uległo wypadkowi i chiciałem zastąpić oryginalnym.
Dzięki
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Atari Falcon 030 - logo
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Cześć,
szukam oryginalne logo do atria falcon 030 (niezniszczone).
Moje uległo wypadkowi i chiciałem zastąpić oryginalnym.
Dzięki
Oj nie tak prędko http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=14023
Takich "standardowych" jakie znamy nie mają.
Oj nie tak prędko http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=14023
Takich "standardowych" jakie znamy nie mają.
Hej,
napisem do nich. zobaczę co i czy w ogóle odpowiedzą. Ile czkałeś na odp. z ich strony i przesyłkę? Dzięki
Odpowiedź dostaniesz pewnie dzisiaj w nocy, przesyłka około 2 tygodni ale była to dosyć spora paczka :)
Odpowiedź dostaniesz pewnie dzisiaj w nocy, przesyłka około 2 tygodni ale była to dosyć spora paczka :)
Hej,
zmówiłem, co prawda mają tylko prototypowe Atari FX-1 (prototypowe) ale myślę ze to będzie chyba cenniejsze dla mnie :)
Dzięki za pomoc
Tylko wrzuć potem fotkę jak to wygląda :)
Tak wygląda efekt końcowy.
w załączniku zdjęcie.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Atari Falcon 030 - logo
Wygenerowano w 0.027 sekund, wykonano 42 zapytań