O matko, 4 kwietnia i wątek nie został zamknięty, CZYLI TO PRAWDA!
SUPER, ZNOWU BĘDZIE OPALENICA!!! :)
może przyjadę... ;)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Zloty » Last Party 2017
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 … 13 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
O matko, 4 kwietnia i wątek nie został zamknięty, CZYLI TO PRAWDA!
SUPER, ZNOWU BĘDZIE OPALENICA!!! :)
może przyjadę... ;)
już 2 kwietnia wiedziałem, że to nie żart ;)
"może"? Masz być i koniec.
Bende. Na 99 porcent. Musza. Bendzie ElKabator? Muszi!
UPDATE: Na 89 porcent nie bende... :(
Witamy na pokładzie!
Ma ktoś może kontakt z Axem i Lizardem?
Macgyver, powtórzymy nocną wycieczkę z flagą w kierunku Poznania? Teraz gpsa w telefonie każdy ma, to się nie zgubimy.
Toż to party to legenda legend - proszę mnie tam dopisać do listy! ...o i jużem pojechał. sorry.
Z przyjemnością się wybiorę. Na Last Party nigdy nie byłem :)
No to skoro już taki powrót do przeszłości, to może jakiś RTL, Mono? ;-)
@Mateoos: chętnie, tylko po co flaga? dzisiaj strach się pojawiać z symbolami narodowymi, bo zrobią z Ciebie faszystę ;) no i z tą nawigacją różnie może być - słyszałem plotkę, że poznaniacy w ramach wrodzonej oszczędności w okresie świąteczno-noworocznym wyłączają satelity ;)
to może jakiś RTL, Mono? ;-)
RLT!!!111
Random_Libation_Train
:)
EDIT:
Wasko - a gdzie news na stronie atari8.info????
Co jest? Dlaczego Vasco milczy? Ja się zawezmę i dotrę choćby rowerem.
Ale jak milczy? Przegapiłem jakieś pytanie? Czekam na trochę większe zainteresowanie szczerze mówiąc...
@MWK: Się zrobi!
A ogólnie to wypadałoby się spotkać :) Wiosna przyszła...
Stanęło na 18 osobach?
@MWK: Się zrobi!
A ogólnie to wypadałoby się spotkać :) Wiosna przyszła...
...spoza miasta to już nie zaprasza, za bardzo wielkopański jest. Dom kupił - nie ma co, żeby mu błota nanieśli.
I słomy z butów.
Chętnie się pojawię.
Jako, że Opalenica bardzo blisko - chętnie się pojawię...
50% szans na przyjazd jak narazie, ale fajnie by bylo.
Ja na 50%.
Dawno nie byłem, więc oczywiście, że tak.
Zabierz, zabierz.
... coś czuję, że przyjadę przed świętami i zabiorę zapasową wątrobę. Tak na wszelki wypadek ;)
coś czuję, że przyjadę przed świętami i zabiorę zapasową wątrobę.
Czytałem, że w Chinach tanie przeszczepy robią. Może od razu wszczep sobie ze trzy zapasowe...
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 … 13 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Last Party 2017
Wygenerowano w 0.034 sekund, wykonano 64 zapytań