Iron:
zajebista informacja, fękju są macz.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Zloty » Ironia 2k17
Strony Poprzednia 1 … 5 6 7
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Iron:
zajebista informacja, fękju są macz.
... do ostatniej edycji to nawet Iron nie wiedział, że ona tam jest ;)
.. ale Staszek szybki jest i ją odnalazł.
Bo Staszek to lubi w każdą dziurę się wcisnąć :D
A więc ja będę albo 13.47 albo 14.51 na dworcu w Zdzieszowicach, potem na piechotę choć droga przez las nie bardzo mnie przekonuje, nie wiem jaka pogoda będzie i t d :) Jakby ktoś wyjechał po mnie to niech da znać.Mam w barku parę Soplic małych i dużych więc nagrodzę za fatygę.

Spokojna twoja, dla Ciebie transport już załatwiony, jak nie osobiście to załatwiłem kierowcę ;)
Trochę wzorem Geparda, trochę wzorem Iraty, tym razem zabieram głównie konsole z kartami SD -
- FamiCom / klon
- SNES
- Sega / klon
Na każdej karcie w założeniu jest rom-set, czyli wszystkie gry, jakie się ukazały na urządzenie (nooo, oczywiście nie wszystko w 100% wstanie, ale w większości).
Do tego rzecz jasna 600XL 256Kb i Side2. Kanieszna - toże s dżojpadami.
Zakładając, że nie najedzie na nas TIR - co zawsze może się zdarzyć - dozo.
Delego trza jeszcze zebrać ze strzelców Opolskich .. albo się poświęcę, albo zorganizuje kierowcę :D
Słuchajcie! Jest SPRAWA.
Z racji na pewne problemy kwaterunkowe dla kobiet i DZIECI (moje i Sikora) czy ma ktoś z was coś naprzeciw, by do (rok temu nieczynnej) sali wrzucić dzieci i kobiety, a reszta śpi tak, jak zwykle na dole?
Bardzo proszę :)
Jestem za:)
A ja raz dwa trzy - zaklepuje miejsce do spania na podeście z sikawką:D:D:D
Hej, niestety nie da się - trzeba jechać jak negocjacja pokazuje - zjazdem wcześniej i trochę na około
https://m.youtube.com/watch?v=7dLtSNlzanU
Strony Poprzednia 1 … 5 6 7
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Ironia 2k17
Wygenerowano w 0.025 sekund, wykonano 59 zapytań