Zdymiłem Falcona. :( Źle włożyłem packudny adapter ST-RAMu i tylko dym zobaczylem. Teraz Falcon sie odpala ale zawsze albo sie zatrzymuje przed AESem albo resetuje na NVDi. Na plycie widac ze element oznaczony jako J22 sie stopil, plyta jest Rev. D/C. Jesli ktos ma czy moze zajrzec co to jest? Element ten jest kolo ST-RAMu i ROMu.
Gearlynx 1.2.24 Ukazała się kolejna aktualizacja emulatora Gearlynx, oferująca poprawione wsparcie dla ComLynx i liczne poprawki błędów.
NRG 2026: 11 kategorii i 33 statuetki Znamy kategorie konkursowe NRG 2026. Na zwycięzców czekają szklane statuetki i atrakcyjne nagrody.
W.I.P. demo C.E.T.A.S Wersja robocza gry C.E.T.A.S jest już dostępna do pobrania na naszym forum.
RastaConverter 1.0 RC12 Nowa wersja konwertera grafiki dla 8-bitowego Atari z wieloma poprawkami i samodzielnymi pakietami.
NeoST 0.5.2 Poznaj NeoST, wszechstronny emulator Atari ST działający w przeglądarce oraz na systemach desktopowych.