Kontrolery IDE Alana (np. w MonSTer) mają złącza w wersji 44 pin. Tak kombinuję, jak podpiąć do tego jakieś CD ?
Przejściówki z 44 na 40 nie znalazłem (odwrotne są), a przejście z SATA na 44 nie nada się do nagrywarki 5.25", gdyż tam nie ma 12V, a bez tego CD/DVD nie pójdzie. Jak to prosto ogarnąć?
Program zlotu Last Party 2026 Poznaj szczegółowy harmonogram 12. edycji kultowego demoparty Last Party w Licheniu Starym.
F16 Falcon Strike 2.0.0 Ogromna aktualizacja polskiego symulatora lotu F-16 na Atari XL/XE wprowadza nowe tryby i mechaniki.
Nowy firmware dla konsol z serii Plus Aktualizacja oprogramowania dla konsol Atari 2600+ oraz 7800+ wprowadza liczne poprawki.
Tony Do It! Świąteczny prezent od Monochrome Productions to grywalne demo nowej przygody Tony'ego na Atari.
Nowy shooter od Shantiego Shanti prezentuje prototyp poziomej strzelaniny wykorzystujący mnóstwo kolorowych, animowanych przeciwników.