Termin: 27-29 wrzesień 2019
Termin taki żeby nie wchodzić Vascowi w parade, jakie ale, sprzeciwy, sugestie?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Zloty » Ironia 2019 - Fifth edition?!
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Termin: 27-29 wrzesień 2019
Termin taki żeby nie wchodzić Vascowi w parade, jakie ale, sprzeciwy, sugestie?
Będę :)
Brawo za termin podany z dużym wyprzedzeniem! Zapisany w kalendarzu.
Jak się odbędzie, na pewno przyjadę :)
A ja chętnie się pojawię :-)
Będzie przypominajka?
będę!:)
Będę
Mam jednak kolizję z tym terminem, będzie słaboo.
Pinokio, Ciebie nie będzie? Nie żartuj :|
A takie pytanie do Irona: Zlot aktualny?
Podbijam pytanie.
I cisza jak na razie :(
Spokojnie, działam w tle, a że pracuje po około 70h tygodniowo to brak relacji ;)
I to jest dobry news :)
Super !!
Mnie też bardzo to cieszy :)
... kombinowałem jeszcze z terminem, ale już wiem że w tym przypadku na 100% nie dojadę. Druga sprawa, to rzecz którą zauważyłem na Lost, wybaczcie ale mnie to nie nastraja pozytywnie.
Jakieś newsy? Bo termin w sumie tuż, tuż ;)
Druga sprawa, to rzecz którą zauważyłem na Lost, wybaczcie ale mnie to nie nastraja pozytywnie.
Napisz więcej co tam było?

Co było na Loście, zostaje na Loście ;)
A poważnie, to podpytaj znajomych, którzy byli na priva, bo podawanie publiczne nikomu nie służy :(
Bedziemy z Larkiem z samego rana w sobotę.
Jeżeli ktoś chciałby się zabrać z okolic Sosno City to dać cynk bo będą dwa miejsca wolne.
Fajnie, że będzie mgr.inż. Rafał oraz Bocianu.
Pozdrawiam
Mnie niestety nie będzie. Ten okres dalszy wyjazd odpada totalnie :/ Miłej zabawy.
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Ironia 2019 - Fifth edition?!
Wygenerowano w 0.026 sekund, wykonano 68 zapytań