
Last-Party.pl/2026/ - https://www.facebook.com/events/1794386084727090/
LostParty.pl/2026/ - https://www.facebook.com/events/1269596854876658/
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Zloty » Lost Party 2022
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Super, będzie się działo :)
Brakóje biletóff for me, you knoff qrła.
Na przyszły rok nie kupiłeś a na 2022 już chcesz? ;p
Wiesz, AS... pije co drugi.
Na przyszły rok nie kupiłeś a na 2022 już chcesz?
Nie kupił, a był. Podejrzane, trzeba będzie się temu przyjrzeć. ;)
Przypominam, że "do wyczerpania zapasów" dołączamy do zakupionego w przedsprzedaży biletu płytę Brothers in ATRs:

Do piątku można to ładnie połączyć z http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 97#p283097 i nie dopłacać do wysyłki.
Będę jutro (i tylko jutro) na Pixel Heaven. Zabiorę kilka płyt, więc jeśli ktoś będzie zainteresowany biletem na 2022, to znajdźcie mnie :)
Ustalono, że cena biletów nie zmieni się do 30 XII 2021 r. (dzień PRZED Sylwestrem!).
Bilet pełen (80 zł): https://secure.tpay.com/?h=08f72bec22b8 ... 78f4cb95de
Bilet online (40 zł): https://secure.tpay.com/?h=9184f0ab29fc ... c5e09207dc
Nadal mamy jeszcze trochę płyt Brothersów w gratisie do biletów. Odbiór płyt na miejscu bądź na najbliższym zlocie, na którym będę.
Jest parę osób, które odebrały płytę na ostatnim zlocie i obiecało wpłacić przy najbliższej okazji. Myślę, że to jest ta okazja ;)
Rozumiem, że nadal jest to bilet rodzinny i że jeżeli zabiorę żonę, to nie potrzebuję drugiego biletu? Bo taki się nam pomysł urodził, żeby wpaść na zlot kamperem i możliwe, że ona będzie też chciała uczestniczyć.
Tak, rodzinny oczywiście.
No to bilecik kupiony :)
Brawo. Płyta dla Ciebie odłożona :)
Wygląda na to, że wreszcie termin mi będzie pasował i mogę jechać. Mam tak blisko, a zarazem tak daleko, że nigdy nie udało się w Licheniu zagościć.
A jest już gdzieś lista "obecnych" w 2022 ?
Na rok 2022 dyrekcja szkoły będzie robić nadal problemy z sleeprom'em?
No to w końcu przyjadę z własną Atarką. Niech mi się tylko terminy urlopów wyklarują.
A jest już gdzieś lista "obecnych" w 2022 ?
Nie, nie ma jeszcze opublikowanej.
Na rok 2022 dyrekcja szkoły będzie robić nadal problemy z sleeprom'em?
Jeśli nic się nie zmieni w sytuacji, to pewnie nie będzie sleepa. A wygląda, że się nie zmieni :(
No to w końcu przyjadę z własną Atarką. Niech mi się tylko terminy urlopów wyklarują.
Zobaczę, to uwierzę ;p
Mateoos napisał/a:No to w końcu przyjadę z własną Atarką. Niech mi się tylko terminy urlopów wyklarują.
Zobaczę, to uwierzę ;p
Ale, że niby nie wierzysz w posiadanie Atari, czy mój przyjazd? ;)
Jeszcze się waham ;)
Mogę dowieść, mnogo testów,
2k płn przekroczyłem, każdy sobie "dodrukuje"..
Jeden toms w plecy poszedł, ponad 2k płn za testy.
Przypominam, że pozostało już tylko niecałe 30 dni na zakup biletu w najniższej cenie.
Pamiętam, zdążę :)
Dzięki za przypomnienie :)
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Lost Party 2022
Wygenerowano w 0.114 sekund, wykonano 32 zapytań