Jak więszkość z Was zapewne już wie nasi południowi bracia opracowali kilka unikalnych rozwiązań dotyczących giercowania w więcej jak 2 graczy mam tutaj na myśli Mutlijoy'a 8 portów (lub 16 portów) oraz
interface Game Link II, w związku z czym czy na scenie naszego komputerka jest jakiś odważny koder który napisał by prosto gierkę wykorzystująco np. Multi Joy'a (na kształt Pacman'a - np. 4 graczy lub Dyn'a Killers - także 4 userów .. mogę udostępnić dokumentację do tego urządzonka (jest ona zreszta w sieci wraz z kawałkami kodu w ASM)
a na Party można by było owy produkt przetestować i dopracować bo ja go już zmontowałem i działa !!
Co wy na to ?
Atari ST Bad DMA - możliwe rozwiązanie? Nowa wersja sterowników ICD Tools może w końcu rozwiązać problem Bad DMA, dręczący Atari STE od lat.
Fujisan - nowy interfejs do Atari800 Nowy frontend do emulatora Atari800, Fujisan, zapewnia natywne doświadczenie na macOS, Windows i Linux.
Echa Xenium, demo na Atari Lynx! Atari z sukcesami na Xenium 2025. Sprawdź nagrodzone produkcje z konkursów.
Steem SSE 4.2.0 R3 dostępny Kolejna aktualizacja emulatora Atari ST Steem SSE, tym razem z drobnymi poprawkami błędów.
RastaConverter Beta 16 Nowa wersja RastaConvertera wprowadza kolejne usprawnienia i poprawki.