Poszukuję usilnie do karty ethernet: "3com 10/100 mini pci ethernet adapter" sterów pod win98 i ew. xp.
Może ktoś ma w swoich zbiorach?
Pyty, pyty...
Moje www
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Bałagan » Sterowniki do HP omnibook 500
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Poszukuję usilnie do karty ethernet: "3com 10/100 mini pci ethernet adapter" sterów pod win98 i ew. xp.
Może ktoś ma w swoich zbiorach?
Pyty, pyty...
Poszukam wydaje mi się że jakiś czas temu rzuciła mi się w oczy płyta z XP. Jak będę juto w firmie sprawdzę.
Poszukuję usilnie do karty ethernet: "3com 10/100 mini pci ethernet adapter" sterów pod win98 i ew. xp.
Może ktoś ma w swoich zbiorach?
Pyty, pyty...
Znalazłem płytkę z Windows XP Home Edition wersja 2002.
Nada się ??
coś mogę mieć. ale zamiast nazwy karty podaj na jakim ona jest układzie. 509? 905?
--
ed.: dla układów 90x
ed2: odnajduję tu wpis "3Com 10/100 Mini PCI Ethernet Adapter"
Ściągnąłem z tego linku, ale nie działa ta karta LAN w notku. Albo jest wyłączona, jak ją włącze to pojawi się, ale nie ma łączności. Po resecie znowu wyłączona. Mam drivery oryginalne, po pierwszej instalacji sieć ruszyła, ale potem skonfliktowała się z USB. Już parę razy formatowałem C: i stawiałem Win98se i nadal kłopoty.
Może postawię XP na tym.
Dzięki wszystkim.
@jer, mam "Driver Recovery CD" do XP ale dla nowszej serii hp nc6000 (ok roku 2001-2003). Jeżeli może się nadać, to mogę wystawić .iso na jakimś dysku zachmurzonym.
Poszukuję usilnie do karty ethernet: "3com 10/100 mini pci ethernet adapter" sterów pod win98 i ew. xp.
Może ktoś ma w swoich zbiorach?
Pyty, pyty...
Hejka, pyknij mi na PW Twój email. Mam paczuchę ze sterownikami - całość koło 20mb. Może coś tam znajdziesz :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Sterowniki do HP omnibook 500
Wygenerowano w 0.015 sekund, wykonano 54 zapytań