na sprawnego Indusa
Ale Ty miałeś sprawnego indusa to mi go sprzedałeś :P
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Kolekcjonowanie » Ciekawostki na aukcjach
Strony Poprzednia 1 … 221 222 223 224 225 … 256 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
na sprawnego Indusa
Ale Ty miałeś sprawnego indusa to mi go sprzedałeś :P
Już uleczony? Zdradzisz co mu dolegało? Z jednej strony się cieszę ;-) z drugiej, szkoda że jak szukałem pomocy to nie trafiłem do Ciebie.
Nie chcesz zamienić na RANA 1000? ;)
Ładny egzemplarz... ciekawe za ile pójdzie:
Cały urok Indusa/LDW w tej przezroczystej, ciemnej klapce, jak dla mnie ten już nie jest taki ładny ;) Klapka pewnie oklejona z powodu uszkodzenia.
Ja tam kiedyś miałem indusa z kluczykiem opuszczanym w dół, a nie przekręcanym. To był czad. Ale lata temu sprzedałem :/
Taka ciekawostka dla STka
@lopez, znamy ale nie polecamy.
Interfejs fajny ale 20 lat temu, aktualnie mało kompatybilny. W tej cenie można mieć 'zdrowe' rozwiązanie, czyli podłączane przez port ACSI karty SD
AS... może złożysz propozycję nie do odrzucenia?
https://atariage.com/forums/topic/319807-1400xl-value/

AS... może złożysz propozycję nie do odrzucenia?
https://atariage.com/forums/topic/319807-1400xl-value/
interesuje mnie tylko1450xld,
Chętnie bym zakupił.:.
Masz już 1400XL? Bez niego, kolekcja będzie niekapletna.
ZuluGula ile?
To nie moje.
Masz już 1400XL? Bez niego, kolekcja będzie niekapletna.
Ja nie kolekcjonuję.. Nie lubię serii xl tak samo jak seri 16bit atari.
Na pewno się pochwalę jak już będę miał takiego w wersji "tong".
Ale już za dużo napisałem.
To nie moje.
za 6k euro, 1400xl, można cyknąć z *.nl
.....
ale to totalnie nie mój target, tylko 1450 xld,
Cyknę sobię kiedyś takiego.
W EU, jest ich kilka "tong".
gdzie konkretnie w nl ten 1400xl można dostać..?
Podbijam,
jak upalić Falcon-a:
https://www.ebay.pl/itm/274793937975?ha ... SwxnFgmotE
Co masz na myśli?
Może chodzi o to jak położony jest np zasilacz na zdjęciu...
Może chodzi o to jak położony jest np zasilacz na zdjęciu...
2gie zdjęcie z tej aukcji, jakieś kable itd..
Strach kichnąć :)
Jak by ktoś szukał kartonu do Falcon-a :
https://www.olx.pl/d/oferta/atari-falco ... 2ee560973e
3.2.1 i wysyp Falconów w stanie MINT, lub delikatnie używany wkrótce się rozpocznie
Ciekawe który Piotr to wystawia...
Może, che zwrócić kasę za Fana?
No właśnie, ma ktoś kontakt z tą osobą co "zawaliła" temat Atari Fana?
Bez styropianów? Pfff :P
Strony Poprzednia 1 … 221 222 223 224 225 … 256 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kolekcjonowanie » Ciekawostki na aukcjach
Wygenerowano w 0.115 sekund, wykonano 15 zapytań