Zaczalem sobie pomalutku uczyc sie asemblera na malucha, korzystajac z kursu TeBe (dzieki :). Znam asembler na mikrokontrolery 8051, Atmelki 90... i inne takie i przyzwyczailem sie do narzedzi typu asembler+debuger+symulator w jednym. Szczegolnie ten ostatni jest mi potrzebny na wczesnym etapie rozwoju :) Wiecie, nie chce odpalac prograu pod emulatorem - chce zobaczyc krok po kroku co moja procedurka robi ze stosem, pamiecia, flagami stanu, itp...
Znalazlem w sieci takie cos: http://home.pacbell.net/michal_k/6502.html znalazlem tez kilka innych, ale moze mi doradzicie czy jest jakies bezkonkurencyjne narzedzie tego typu dla 6502 (moze wrecz dedykowane dla programujacych na Atari...)?
Dobrze by bylo gdyby symulator nie korzystal z pliku zrodlowego asm, jesli mam pisac w makroasemblerze xasm i uzywac jego pseudorozkazow...
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.