Obudowa bardzo ładna poza jednym problemem jak widać na focie.



Licytacja od 50 PLN do 21:00 w Poniedziałek 17.01.2022
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [S] Obudowa Atari 260ST + klawiatura
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Obudowa bardzo ładna poza jednym problemem jak widać na focie.



Licytacja od 50 PLN do 21:00 w Poniedziałek 17.01.2022
zacznę od 50zł.
czy to komplet z klawiaturą?
72
//eDIT: PS - "szkop"
Zapomniałem dopisać w pierwszym poście że Inposta/pocztę trzeba doliczyć.
80
100
105
150
150
po czasie ;)
Nie wiem końca - Forum pokazuje 1 godzinę do przodu. Teraz u mnie na zegarze jest 21:56
//Edit: a tak, po czasie 56 sekund xD
@pilat23 dogadamy się, potrzebuję górną obudowę 260ST, na wymianę mam taką samą tylko ze znaczkiem 520ST
Dajcie znaka czy sie dogadaliście :)
@pilat23 dogadamy się, potrzebuję górną obudowę 260ST, na wymianę mam taką samą tylko ze znaczkiem 520ST
niestety tez mam atari 260 bez górnej obudowy sprawne. Polowalem chyba 3 lata na to.przykro mi :(
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [S] Obudowa Atari 260ST + klawiatura
Wygenerowano w 0.047 sekund, wykonano 63 zapytań