Witam !
Dostałem monitor SM124 z uciętym przewodem sygnałowym. Dokupiłem przewód od zmieniarki kenwood bo ta sam wtyczka pin 13 i tu nasuwa się pytanie jakie zrobić połączenia. Na płycie głównej jest Hs , Vs , audio oraz Video te 3 pierwsze wiadomo ale video czy to composit czy monochrome out i czy Monochrome detect ma być zwarte. Dzięki za odpowiedź
SprEd 1.3.6 Bocianu wydał kolejną, szybko następującą wersję 1.3.6 swojego edytora duszków. Sprawdź, co nowego!
Gopher2600 0.50.1 Jeden z bardziej zaawansowanych emulatorów Atari 2600.
SprEd 1.3.2 od Bocianu Bocianu wydał nową wersję przeglądarkowego edytora duszków SprEd. Odkryj nowe funkcje w wersji 1.3.2!
RM800XL coraz bliżej RM800XL to nowoczesne wcielenie kultowego Atari 800XL, które łączy tradycję z nowoczesną technologią.
Arkanoid z PC na Atari z VBXE Trwają prace nad portem Arkanoida z PC na 8-bitowe Atari, wykorzystującym możliwości rozszerzenia VBXE.