Na sprzedaż konsola XBOX Classic. Obudowa w stanie db, niestety brak jednej gumowej podkładki pod spodem konsoli. Do konsoli pad, przedłużka do pada, kabel component i AV oraz oryginalny adapter AV z wyjściem optycznym oraz S-Video i AV/audio. Konsola ma TSOP oraz zainstalowanych kilkanaście gier i CoinOPS (jakieś emulatory MAME, Neo-Geo itd.). Dysk w konsoli to 160 GB. Napęd jest sprawny, czyta płyty. Sprzedaję bez kabla zasilającego.
Cena zestawu to 400 zł + wysyłka. Wystawione także w innych miejscach.
Zmarł Jer Odszedł nasz kolega, encyklopedia wiedzy na temat elektroniki.
20. odcinek kursu programowania u Larka Larek wraca z okrągłą, dwudziestą częścią swojego popularnego kursu pisania gier na Atari.
ELITE Atari 8-bit! Dostępne demo portu gry ELITE (wersja dyskowa z BBC Micro) na komputery Atari XL/XE.
BBC BASIC dla Atari XL/XE BBC BASIC w wersji 3.10 dostępny na Atari XL/XE! Port stworzył Ivo van Poorten.
Altirra 4.40-test23 Kolejna testowa wersja Altirry przynosi poprawki w emulacji VBXE i usprawnienia w zarządzaniu firmware.











